Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Изгрев
65 000 €
127 128.95 лв.

(1 066 €, 2 084.91 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 12:13 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1537 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
7-ми от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Оферта 5801902
САМО В ERA! Предлагаме двустаен апартамент в гр. Пловдив, кв. Изгрев един от спокойните райони на града, с удобен достъп до градски транспорт, магазини, училища и зелени площи.
Жилището е с площ от 62 кв.м, на 7-ми етаж в поддържана жилищна сграда с асансьор.
Разпределението включва:
просторна дневна
кухня с голяма остъклена тераса
уютна спалня
баня с тоалетна
тоалетна
коридор
?Апартаментът е светъл и функционален, с добро вътрешно разпределение. Подходящ е както за живеене, така и за инвестиция. Районът е тих и озеленен, с удобни паркоместа и бърз достъп до централната част на града.

Инвестицията в недвижим имот е най-сигурният начин да съхраним парите си от инфлационно обезценяване. ЕРА България е регистриран, независим кредитен посредник към БНБ с номер BCI000024 и предоставя безплатна консултация и съдействие за най-изгодна оферта спрямо Вашия профил за финансиране на избрания от Вас имот. ЕРА може да договори отлични условия за инвестиционните Ви намерения.
Особености
Панел
Обзаведен
За контакт:
0888395000
Агенция:
ЕРА ВИВА ПЛОВДИВ
0888 395 000
ЕРА ВИВА ПЛОВДИВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
eraviva-plovdiv.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Пловдив, ул. Георги С. Раковски 30
http://www.era.bg/offices/vivaplovdiv
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Изгрев
Обява: 1b177305843704745

65 000 €
127 128.95 лв.