Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
170 000 €
332 491.10 лв.

(1 735 €, 3 393.37 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 8:58 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1919 пъти.
Площ:
98 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2001 г.

Описание на имота:

Оферта 5801650
САМО В ЕРА!
ТОП Локация! Просторен! Светъл и топъл!
Агенция за недвижими имоти ERA Вива има удоволствието да ви предложи за продажба тристаен апартамент на среден етаж в кв.Кършияка в близост до Гранд Хотел Пловдив и пешеходния мост. Разпределението е изключително функционално: Състои се от голям коридор, просторен хол с трапезария и кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, склад, две тераси към хола и към спалнята и две изби. Апартаментът е изцяло вътрешен, ситуиран в стабилна, монолитна сграда на среден втори етаж, с най-доброто изложение Юг/Север. Aгенцията разполага с ключ за имота. Изключително комуникативна, централна локация. На минути пешеходно разстояние до институции, културно - исторически учреждения, като: (Капана, музеи, галерии, мономенти, базилики, Стария град, Античен театър, Римски стадион и т.н.). В непосредствена близост локацията предлага елитни училища, детска градина, банки, магазини, поликлиника, ресторанти, заведения и много други. Жилището е чудесен избор за уютен дом или отдаване под наем.
Снимките с обзавеждане са илюстративни.
Инвестицията в недвижим имот е най-сигурният начин да съхраним парите си от инфлационно обезценяване. ЕРА България е независим кредитен посредник към БНБ с номер BCI000024 и предоставя безплатна консултация и съдействие за най-изгодна оферта спрямо Вашия профил за финансиране на избрания от Вас имот. ЕРА може да договори отлични условия за инвестиционните ви намерения --- Само при нас! Топ локация! Тристаен, монолитен, среден етаж в кв. Кършияка